Öğrenim Koçluğu

Öğrenim Koçluğu

Öğrenim Koçluğu hizmetlerinin özünü, öğrencinin gönüllü katılımı ile öğrenim koçunun yakın ilgisi oluşturur. Öğrenim koçu, öğrencilerle karşılıklı saygı ve güven üzerine kurduğu olumlu iletişim yoluyla, öğrencinin başarısını ve memnuniyetini artırmaya yönelik çalışmalar yapar.

Instructional Intervention

Gerekli görüldüğünde rehberlik birimi öğrenim sürecini yönlendirir
shutterstock_218536015
shutterstock_297003296

KO-KO Tekniği (Korkusuzca Konuş)

Öğrencilerle farklı zamanlarda telefonda İngilizce diyalog kurulur.

Telequiz

Öğrenciye, konuşma becerileriyle ilgili değerlendirme verdiğimiz telefon yoluylaa yapılan mini quizlere verilen isimdir.
shutterstock_662750800
shutterstock_754479781

Ön Hazırlık Çalışmaları

Kaydolduğunuz program başlamadan önce nasıl bir ön hazırlık yapmanızın faydalı olacağı konusunda öğrenim koçunuz sizi yönlendirecektir.

Telafi Çalışmaları

Bir program başladıktan sonra, belli bir süreye kadar kayıtlar açık tutulduğundan, o programa geç başlamış olabilirsiniz.
Kaydolduğunuz programın, giremediğinizi derslerini izlemeniz ve varsa henüz girmemiş olduğunuz ölçme uygulamalarına (quiz, test, vb.) katılmanız gerekir. Bu konuda öğrenim koçunuz size destek olacaktır.
shutterstock_213285142
Modern çağın öğrenim ihtiyaçlarına en somut cevabı veren Online Öğrenim modelini size DiLL taşıyor.
>Top
Eğitim Materyallerine 7/24 Sınırsız Erişim Eğitim materyallerimiz, internet üzerinden 7/24 takip edebileceğiniz zengin dijital içeriklerden oluşur. İstediğiniz her zaman giriş yapabilir, konularınızı istediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz.

Instagram

Instagram has returned invalid data.