Sınav Hazırlık Kursları

Sınav Hazırlık Kursları

TOEFL

TOEFL TESTİ (Test Of English As a Foreign Language) sınavı ana dili İngilizce olmayanların Amerikan İngilizcesi bilgisini ölçmek amacıyla yapılan bir sınavdır. TOEFL Testi ileri düzeyde alt yapı gerektiren bir sınav uygulaması olduğu için kurs programlarımıza katılmak isteyen adayların da en az Upper-Intermediate düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip olmaları gerekmektedir.
toefl
uds

ÜDS

Bu sınava yabancı dil koşulunu karşılamak üzere doçent veya doktora/sanatta yeterlilik adayları girebileceklerdir. ÜDS eğitim programına katılacak olan kursiyerlerin minimum Intermediate ya da Upper-Intermediate seviyesinde İngilizce bilmeleri gerekmektedir. Altyapısı yeterli olmayan öğrencilerimizin ise ÜDS gruplarından önce Genel İngilizce Eğitimi almaları gerekmektedir.

Konuşma İngilizcesi

İngilizce konuşmanın üzerindeki en büyük engel dili pratik edebileceğimiz fırsatlar bulamamamızdan kaynaklanmaktadır. Ev konforundaki derslerle konuşma pratiğinizi geliştirebilirsiniz. Derslerimiz tamamen konuşma ve dinleme becerisi üzerinedir. Derslerde önceden belirlenen konular üzerinde konuşma beceri pratik edilir.
konusma-ingilizcesi
genel-ingilizce2

Genel İngilizce

A1/A2 – B1/B2 – C1/C2 olmak üzere 6 seviye vardır. Günlük İngilizce, maillere cevap verme, sohbet etme, yazışma vb. amaçlar doğrultusunda kursiyerler kendilerini geliştirirler.Dersler Online yapılır. Konuşma becerisi (Speaking) ağırlıklıdır.

Çocuklar İçin İngilizce

Dil eğitiminde erken yaşın önemi kritiktir. Dil edinme sürecinde çocuklarımız yetişkinlere nazaran daha hızlı bir süreçten geçerler. Hareketlidirler, aktiftirler. Motor becerilerinin gelişiminin yanı sıra paralel ilerleyen İngilizce eğitimleri ile yaparak yaşayarak öğrenen mutlu çocuklar ve aileler yaratıyoruz.
cocuklar-icin-ingilizce
shutterstock_645236209

YDS

Alanında deneyimli YDS uzmanlarının gözetiminde sınav boyunca yanınızda olacağız. Sınav teknikleri, okuma egzersizleri, çeviri anlatımları, yeni nesil kelime öğrenme stratejileri ve sınav İngilizcesi ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz her şey bir tık yakınınızda olacaktır. Kurs boyunca materyaller kurumumuz tarafından sağlanacaktır.

YKS Dil

Liselerin yabancı dil bölümlerinde okuyan ya da yabancı dil alanından bir bölüm seçmek isteyen öğrencilere hızlandırılmış sınav pratiği kazandırmayı amaçlayan kurslarımızda kursiyerler kurs sonunda sınav soruları üzerinde çok fazla vakit harcamadan soruları çözebileceklerdir. Test çözme becerileri, okuduğunu anlama ve kelime bilgisinin üzerinde çokça durulacak olan kurlarda öğrencilerimiz YKS-DİL sınavında hedeflerine ulaşacaklardır.
shutterstock_765888433
shutterstock_550658368

KPDS

KPDS, yabancı dil tazminatından yararlanmak isteyen kamu ve özel kuruluşlarda çalışan personellerin katıldığı bir sınavdır. KPDS’ye hazırlanmak için belli bir seviyede olmanız gerekmez. Başladığınız noktadan çok, ne kadar verimli çalıştığınız önemlidir; mühim olan sizin hedefe gidebilecek güce sahip olup olmadığınız, doğru yol ve rehberler seçip seçmediğinizdir. Küresel Dil sizin için en doğru seçim ve rehber olacaktır.

YÖK Dil

Sınav ailemize yenisi eklenen YÖKDİL akademik camia için olumlu bir sınavdır. Artık adaylar alanları ile ilgili konu ve kelimelerle karşılaşacaklar. Bu da sınavda adaylara ivme kazandıracaktır. Kur kapsamında okuma ve çeviri alıştırmaları, kelime dersleri, sınav stratejileri başta olmak üzere nispeten yeni olan bu sınav için ihtiyaç duyduğunuz her şey bir tık kadar yakınınızda olacak.
shutterstock_609292307

Mesleki İngilizce

Kurs boyunca dilin bütün beceri ve bileşenleriyle birlikte kursiyerlerin alanlarındaki konu, kelime ve temalarla harmanlanarak özel müfredatlar oluşturulur.

tıp

TIP İNGİLİZCESİ

Doktorlar, Tıp Fakültesi öğrencileri ve sağlık sektöründe çalışan diğer profesyoneller için özel olarak hazırlanmış Tıp İngilizcesi programlarının içeriğini hasta ile diyalog, semptomların tanımlanması, tıbbi terimler oluşturur.

Hukuk İngilizcesi

Uluslararası hukukçular ve hukuk öğrencileri mesleki gelişimleri için hazırlanmış programların içeriğini hukuk terimleri, ticari ve hukuksal sözleşme hazırlamak, resmi mektup hazırlamak, müzakere becerilerini geliştirmek oluşturmaktadır.
hukuk
is-ingilizcesi

İş İngilizcesi Kurumsal

Kurum ve kuruluşlar mesleki alanlardaki referans kaynaklarını bize ilettikleri takdirde onların ihtiyaçlarına özel olarak bir eğitim programı oluşturulmaktadır. Böylelikle, gereksiz zaman kaybının önüne geçmekle birlikte hedefe daha kısa ve net olarak varmış olacaksınız.
Modern çağın öğrenim ihtiyaçlarına en somut cevabı veren Online Öğrenim modelini size DiLL taşıyor.
>Top
Eğitim Materyallerine 7/24 Sınırsız Erişim Eğitim materyallerimiz, internet üzerinden 7/24 takip edebileceğiniz zengin dijital içeriklerden oluşur. İstediğiniz her zaman giriş yapabilir, konularınızı istediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz.

Instagram

Instagram has returned invalid data.